Події
7 березня 2020 р
Онлайн лекція Ендрю Самуелса
«Зранений цілитель: досвід вразливості, хвороби і смерті в контрперенесенні – юнгіансько -реляційна точка зору»
Шановні колеги!

KISRPP запрошує вас на онлайн лекцію професора Ендрю Самуелса (Лондон) «Зранений цілитель: досвід вразливості, хвороби і смерті в контрперенесенні - юнгіансько-реляційна точка зору»! Лекція відбудеться 7 березня 2020 о 17:00 за київським часом, на платформі ZOOM, з послідовним перекладом.

Для реєстрації та оплати звертайтесь, будь ласка, до Альони Чуканової alyonach25@gmail.com

ABSTRACT:

Чому люди стають терапевтами? Що ми маємо на увазі, коли говоримо про Зраненого Цілителя? Ці теми рідко обговорюються як терапевтами, так і освіченою публікою. Ця лекція покликана поглибити або кинути виклик уявленням терапевтів або будь-якої людини, яка розмірковує над тим, щоб стати психотерапевтом, а також людей, які були в терапії або находяться в терапії зараз.

Андрю Самуелс протягом багатьох років цікавився впливом на особистість терапевта роботи, якою ми займаємося. Хоча ми відчуваємо цей вплив на особистому рівні, він також глибоко вкорінений в колективному, соціальному, політичному і навіть етичному вимірах практики психотерапевта. Деякі аспекти цього впливу позитивні, і ми не будемо обділяти їх увагою. В нашій роботі є величезне задоволення і люди приходять у професію з усвідомленням того, що можливо, існує позитивний вплив на їх особистість.

Більш негативні наслідки можуть включати як сприйняття, що робота зробила нас фізично хворими, так і психологічні проблеми, включаючи апатію, депресію і дисоціацію. Ідея Зраненого Цілителя постійно висить у повітрі, в прямому і переносному сенсі. Проте, цією ідеєю також можна зловживати, для закриття шляху дослідження тіньових аспектів буття терапевта.

Природним продовженням інтересу Ендрю було якомога глибше вивчення нашого вибору професії.

Запрошуємо вас до дискусії та обміну думками в безпечної та творчої обстановці про мотиви і причини по яких ми стаємо терапевтами!

ЕНДРЮ САМУЕЛС читає лекції в країнах Східної Європи з початку 1980-х років і з тих пір неодноразово повертався до цього регіону. Тепер він один з провідних теоретиків в області психоаналізу, психотерапії і глибинної психології, визнаний у всьому світі. Він спирається на широкий спектр підходів до психіці, включаючи постюнгіанскі, реляційно-психоаналітичні і гуманістичні ідеї. Його робота вкорінена в життєвому досвіді людей в сім'ї та суспільстві.

Ендрю є навчаючим аналітиком Товариства аналітичної психології в приватній практиці в Лондоні і професором аналітичної психології в університеті Есекса. Він був головою Ради з психотерапії Великобританії і заснував товариство Психотерапевти і консультанти за соціальну відповідальність. Він був одним із засновників Міжнародної асоціації реляційного психоаналізу та психотерапії. Він працює консультантом з політичними лідерами, партіями і групами активістів в декількох країнах, включаючи Сполучені Штати. Він також є консультантом Національної служби охорони здоров'я Великобританії. Його численні книги перекладені на 21 мову (включаючи російську) і включають: The Political Psyche and Relational Psychotherapy, PsychoanalysisandCounselling. www.andrewsamuels.com

Для реєстрації та оплати звертайтесь, будь ласка, до Альони Чуканової alyonach25@gmail.com

Вартість участі - 10 євро.

Andrew Samuels
December 7, 2019
Online lecture Robert Grossmark
The Unobtrusive Relational Analyst and Psychoanalytic Companioning
Dear Colleagues!

Our school KISRPP with great pleasure invites you to the online lecture by Robert Grossmark The Unobtrusive Relational Analyst and Psychoanalytic Companioning, December 7, 2019 at 17:00 Kiev time!

Robert Grossmark will describe a new psychoanalytic register for working with patients and states that are not amenable to verbal and dialogic engagement, involving a present and engaged analyst who is unobtrusive to the unfolding of the patient's inner world and mutual enactments. Rather than seeking to bring patients into greater dialogic relatedness, the analyst companions the patient in the flow of enactive engagement into the damaged and constrained landscapes of their inner worlds. In so doing narratives of past trauma and future transformation emerge that both constitute and facilitate psychic healing.

ROBERT GROSSMARK, PH.D is a psychoanalyst in private practice in New York City. He works with individuals groups and couples and conducts psychoanalytic reading and supervision groups. He teaches and supervises at the New York University Postdoctoral Program in Psychoanalysis, The National Institute for the Psychotherapies Program in Adult Psychoanalysis, National Training Program in Psychoanalysis, The Eastern Group Psychotherapy Society and other psychoanalytic institutes and clinical psychology doctoral programs.

He has authored numerous papers on psychoanalytic process and group treatment and the recently published book The Unobtrusive Relational Analyst: Explorations in Psychoanalytic Companioning which is nominated for the 2019 Gradiva Award for best book in psychoanalysis. Heco-edited the books, The One & The Many: Relational Approaches to Group Psychotherapy and Heterosexual Masculinities: Contemporary Perspectives from Psychoanalytic Gender Theory, all published by Routledge.

Robert Grossmark
Made on
Tilda